Z ostatniej chwili: Oświadczenie Dowódcy Ochotniczej Gwardii Narodowej

Kukryjska Agencja Prasowa podaje do publicznej wiadomości oświadczenie Dowódcy Ochotniczej Gwardii Narodowej Nasrallaha Singha w sprawie przemówienia prezydenta Trizondalu Ciarana van Scharfschuetze na temat sytuacji na wyspie Damakpur.

nasrallah_oswiadczenie

Oświadczenie Dowódcy OGN ws. kłamliwych doniesień z Trizondalu

W związku z kłamliwymi informacjami zawartymi w oświadczenia Prezydenta Trizondalu Ciarana van Scharfschuetze, czuję się zmuszony im zaprzeczyć i sprostować, wskazując stan faktyczny.

W związku z pełną kontrolą – tak prawną, jak i faktyczną – sprawowaną przez OGN i Republikę Kukrii nad wyspą Damakpur (określaną przez Trizondal jako „Kukryla Mniejsza”), nie może być mowy o przeprowadzeniu jakiejkolwiek „ewakuacji”. W związku z wprowadzeniem stanu wojennego na Wyspach Kukrylskich mieszkańców wysp obowiązują ograniczenia przemieszczania się, ale tylko w określonym zakresie. Część mieszkańców pochodzenia Trizondalskiego zdecydowała się opuścić terytorium Republiki – administracja Kukrii nie utrudniała im tego. Emigracja nie miała jednak charakteru masowego i nie była realizowana w sposób zorganizowanej ewakuacji sugerowanej przez Prezydenta Trizondalu.

Kłamstwa opisują również rzekomy wywóz zdemontowanych elementów infrastruktury znajdującej się na Wyspie. Kradzieży uległy niektóre elementy infrastruktury energetycznej, drogowej i innych, na szczęście w dużej części elementy te zostały zatrzymane podczas załadunku w porcie Guguril. Obecnie trwają przygotowania do ich przywrócenia na ich właściwe miejsce. Warto zauważyć, że próba kradzieży obejmowała także te elementy infrastruktury, które znajdowała się na wyspie przed jej dzierżawą.

Działania i oszczerstwa że strony władz Trizondalu służą tylko zaognieniu stosunków między naszymi Krajami i Narodami.

Podpisano:
Nasrallah Singh, Dowódca OGN

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: